Jak jsem zhubla z 96 na 56kg za pouhých 31 dní. Nejlepší alternativa k dietám a cvičení

Ahoj, milé čtenářky a čtenáři! Občas dostavám emaily ohledně toho, jak jsem zhubla. A už nezvládám odpovídat na všechny zprávy. Vždy se snažím odpovědět a podpořit Vás, ale když v tom budu pokračovat, budu muset žít jen online. Právě proto vznikl tento článek, který byl napsán za účelem odpovědět na tuto stěžejní otázku: Jak jsem zhubla 31 kg. (Neznamená to však, že se na mě nemůžete obrátit s Vaším dotazem. Napsání tohoto textu mi jen usnadní práci).

Můj příběh

Jednou jsem přestala sportovat – měla jsem tehdy opravdu dost práce… Na břiše se mi objevilo několik špíčků. Dívat se do zrcadla už nebyla taková zábava, kulatily se mi boky, nohy a zadek rapidně rostly spolu s ostatními částmi těla! Samozřejmě, že jsem se rozhodla, že musím zhubnout, ať to stojí co to stojí. Nekonzumovala jsem tučná a smažená jídla a nejedla jsem pozdě večer. Začala jsem běhat ráno a večer jsem chodila do posilovny. Ale místo toho, abych shodila, začala jsem naopak přibírat. Za měsíc jsem vážila 84 kg. Rozhodla jsem se vyzkoušet jednu dost přísnou dietu, potom další a další… zapomněla jsem, jak chutná maso, chleba, brambory a dezerty. Jedla jsem jen ovoce a zeleninu a zapíjela vodou nebo kefírem. Vyzkoušela jsem ty nejdražší čaje na hubnutí – nepomohlo mi nic. Zhubnuté hnusné kilogramy se znovu vracely do mého zbídačeného těla.

Po vyzkoušení všech možných diet, tablet, posiloven a osobního trenéra mě opustila motivace i síly. Až jednou jsem šťastnou náhodou narazila na unikátní výrobek Choco Lite a po seznámení s ním jsem se rozhodla, že jej vyzkouším. I předtím jsem slyšela, že některé celebrity tento výrobek používaly, ale byla jsem vůči tomu dost skeptická. Nevěřila jsem tomu. Ale nic jiného mi nezbylo, potřebovala jsem zhubnout a to rychle!

Byla jsem z Choco Lite nadšená. Slyšela jsem, že kromě toho, že hraje důležitou roli v odstranění střevních potíží, také brání akumulaci „špatného“ cholesterolu neboli nízkodenzitního lipoproteinu v játrech. Také pomáhá snížit celkovou hladinu cholesterolu v krvi pomocí značného snížení jeho obsahu v plazmě a v játrech.

Zpomaluje tak absorpci cholesterolu a stimuluje jeho zpracování na žlučovou kyselinu. Užívání Choco Lite má také velký vliv na kontrolu hladiny cholesterolu, která je často spojena s obezitou. Choco Lite pomáhá udržovat a upevňovat výsledek a snižovat pocit hladu!

Proto jsem se rozhodla prohlédnout stránky výrobců. Ještě jednou jsem si přečetla všechny informace a objednala jsem si Choco Lite. Za několik dní mi přišel balík a začala jsem postupně pít koktejly. Nejedná se o nic složitého, jen denně připravit a vypít určité množství, jak je uvedeno v návodu. Nekolik lžiček směsi se rozmíchá v 250 ml mléka a vypije. Není nic jednoduššího!

Výsledky

Nakonec jsem si za dva týdny všimla šokujícího výsledku – zhubla jsem 8 kilo (!) . Zbavila jsem se napuchlého obličeje, který se rozzářil energií! Moje břicho se viditelně zmenšilo a boky také! Všeobecně se dá říci, že jsem začala mít pozitivní náladu! Byla jsem si jista, že když budu pokračovat, budu stejně tak štíhlá jako jsou holky ve skupině VKontaktu, která se jmenuje „ 40 kilo “! A to všechno bez zvláštních posilovacích cviků! Jím dál, co mi chutná a právě takový způsob hubnutí mi vyhovuje! V tu dobu už jsem byla dost znechucena různými cvičeními…

Na konci druhého týdne jsem zhubla 6 kilogramů! Cítila jsem se skoro jako Malenka! Dokonce jsem chodila pěšky po schodech, abych zlepšila výsledek a měla pěkně štíhlé nohy. Nápoj Choco Lite mi opravdu pomohl a jsem velice vděčná. Je to opravdu nejjednodušší a nejpříjemnější způsob hubnutí všech dob! Ani jsem si nevšimla, že jsem tímto nenáročným způsobem zhubla celých 18 kilogramů nenáviděného tuku během pouhého měsíce.

Definitivní vítězství jsem slavila až po měsíci a půl. Faldy na břiše zmizely! Zhubla jsem o 31 kilogramů a teď vypadám jako dřív, možná dokonce lépe! Konečně jsem tak štíhlá, jak se mi ani nesnilo!! Vždyť v mém věku bývá hubnutí mnohem těžší, než ve dvaceti. Souhlasíte, že?

Nyní můžu doporučit Choco Lite všem kamarádkám a kolegům v práci. Celkově jsem velice spokojená se svým výsledkem a věřím, že i Vy to zvládnete. Tím spíše, že se navzdory obecnému názoru nemusíte omezovat v jídle a týrat se nekonečným a unavujícím cvičením.

Hned opovím na otázky, které dostavám nejčastěji:

Budu mít strie? Ne! Tento výrobek nenechavá žádné strie! Dokonce i v případě, když zůstanou jen malé strie, nebudou vůbec viditelné na opálené pokožce!

Co se děje s pokožkou? Jak se stahuje? Pokožka se stahuje ideálně! Ani já, ani mí známí jsme neměli žádné problémy. Celulitida zmizí, stejně jako vše co je s ní spojeno!

A co s jídlem? Musím začít s nějakou dietou? Já jsem proti dietám – nepotřebujete je! Jenom musíte postupovat podle návodu!

Opravdu mám přestat jíst po 6. hodině? Ne, to je mýtus! Musíte jíst, jak jste zvyklí a jak to jde! Ale všeobecně máte mít na paměti, že je zdravé jíst často a v malých dávkách!

P.S. Slečny, které zhubly pomocí Choco Lite, prosím, podělte se o Vaše výsledky! Bylo by velice zajímavé sledovat, jak produkt pomohl ostatním!

Choco Lite, nyní s úžasnou 50% slevou, si můžete objednat zde

KOMENTÁŘE 184

 1. Květa Svitáková

  Milá Kateřino! Jsem velice vděčná, že jste mi pomohla zbavit se přebytečných kilogramů! Hodně jsem o nápoji Choco Lite četla, ale především na zahraničních webových stránkách. Je skvělé, že si ho už můžu koupit i u nás! Už utekly tři týdny, co jsem přestala produkt užívat. Zbavila jsem se nadbytečných 18 kg. Váha se ustálila na 46 kg a nemění se – přesně tak, jak jste slíbila. Opravdu jsem Vám velice vděčná, Květa.

 2. Lýdie Vyskočilová

  Chtěla jsem zhubnout už dávno. Dozvěděla jsem se o nápoji Choco Lite přibližně před třemi týdny. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli si ho mám objednat, ale moje matka mě přesvědčila, že to má smysl. Za vysněnou váhu to vůbec nejsou velké peníze! Teď hubneme společně s matkou. Ona to zvládá ještě lépe, než já!

 3. Lenka Sobotková

  Ahoj, Kateřino! Taky jsem zkusila Choco Lite a teď můžu říci – zachránila jste mou rodinu a mé manželství! Kateřino, jste naprosto kouzelná a úžasná žena! Manžel se na mně znovu divá jako na ženu a díky tomu se i já cítím mnohem jistější a uvolněnější! : )))

 4. Monika Halíková

  Holky, musíte mě přijmout do své skupinky štíhlých! :) Choco Lite už mám! Moc děkuji za komentáře k tomuto výrobku, motivovaly mě začít užívat produkt a konečně se zbavit těch odporných špeků. Slibuji, že Vás budu informovat o výsledcích!

  • Kateřina Striženova

   Dobrý den, Moniko. Velice mě těší Vaše rozhodnutí a podporuji Vás, protože nejdůležitější je vždy harmonie v duši, které můžeme dosáhnout jenom za předpokladu harmonie s tělem. Podělte se o výsledky! Hodně štěstí!

 5. Xenie Furmanová

  Milá Kateřino! Jsem velice ráda, že jsem objevila Vaši stránku a doufám ve Vaši pomoc. Zkusila jsem opravdu hodně pro snížení své váhy, ale bohužel mé výsledky nesplňují očekávání. Měřím 1.62 cm a vážím 105 kg. Je to osobní tragédie! Chci shodit 30 kg. Velice doufám v nápoj Choco Lite.

  • Kateřina Striženova

   Ahoj, Xenie! Vůbec nejsem jediná, kdo zkusil Choco Lite, moji kamarádi ho taky vyzkoušeli a všichni jsou spokojeni! Právě proto jsem si 100% jistá účinkem. Jsem spokojená se svým výsledkem a upřímně věřím, že zhubnout zvládnete i Vy. Holky, ještě jednou vás chci poprosit, podělte se o výsledky a o to, kolik jste shodily kilo! Je velice zajímavé, jak to pomáhá ostatním!

  • Alice Pešková

   Vždycky jsem si byla jistá, že individuální přístup je podstatný :) . Zítra jdu s manželem do restaurace. Dříve jsem byla sama jako restaurace – byla jsem velká a voněla jsem jídlem! 23 kg zmizelo jako nic! Děkuji, Kateřino!

 6. Julie Tomková

  Ahoj, Kateřino! Přečetla jsem si Váš příběh a rozhodla jsem si objednat Choco Lite, protože budu mít sraz se spolužáky ze střední po 20 letech a stydím se ukázat… Před měsícem jsem vážila 82 kg a měřila 160 cm. Nosila jsem velikost 48. Teď vážím 60 kg a nedávno jsem si koupila kalhoty velikosti 42. Jenom za měsíc a půl jsem se zbavila 22 kg, ani nemůžu vyslovit, jak jsem nadšená! Myslela jsem si, že se těch hrozných kilogramů nikdy nezbavím! Děkuji mnohokrát!

  • Kateřina Striženova

   Nelo, rozumíte tomu úplně správně, smysl hubnutí pomocí nápoje Choco Lite nespočívá ve stálém hladovění, po kterém se celá váha vrací zpátky. Pomocí této metody si můžete udržet dosažený výsledek – ztracená váhy se určitě nevrátí! Nemusíte stresovat, potřebujete jenom začít!

 7. Uršula Svátková

  Musíte mi pogratulovat! Zhubla jsem 17 kg a to méně než za 2 měsíce. Můj manžel mě samozřejmě nepoznává, ale je velice nadšený, hrdý a šťastný! Musím potvrdit – ta kúra je opravdu unikátní!

 8. Marie Stromková

  Ahoj, Kateřino. Dnes je přesně jeden měsíc co jsem poštou dostala tento preparát. Zhubla jsem 19,5 kg. Začala jsem hubnout s váhou 79,9 kg a teď vážím 60,2 kg. Jsem velice spokojená s tím, jak vypadám a jak se cítím. Všem, kdo má problém s váhou velmi doporučuji! Choco Lite dokáže zázraky! Ještě jednou děkuji!

  • Kateřina Striženova

   Milá Zoro! Zbavte se všech pochybností, když jste se pevně rozhodla zhubnout, nic Vám nemůže stát v cestě! Choco Lite Vám jenom pomůže rychle dosáhnout žádoucího výsledku. Přát štěstí Vám nebudu, protože ten, kdo má cíl, štěstí nepotřebuje. Jenom Vám přeji dosáhnout té postavy, po které toužíte, co nejdříve!

 9. Evelína Vopatová

  Taky jsem hubla pomocí tohoto programu. Choco Lite mi přivezla sestra z Německa, tehdy to tu nebylo vůbec k dostání. Řeknu upřímně – o takovém výsledku se mi ani nesnilo. Myslela jsem si, že to všechno je blbost a nechtěla jsem začínat kurz – ale sestra mně přemluvila to zkusit. Začala jsem v únoru a za půl měsíce jsem musela běžet do obchodu, protože jsem potřebovala obnovit celý šatník – začaly mi padat kalhoty! Celkově za měsíc jsem zhubla 12 kg (z 67 na 55)!!!! Teď je váha stabilní a nemění se už 2 roky!! Jsem více než šťastná! :))) Všem doporučuji zkusit! Alespoň 2 týdny, uvidíte výsledek na vlastní oči!

  • Kateřina Striženova

   Zdravím, Evelíno! Musím Vám říci, že mně tento nápoj dovezl můj kmotr, ale ne z Německa, z Anglie. Výsledek je opravdu úžasný! Mimochodem, za dva poslední roky se hodně věci změnilo – s metodou se pracovalo a zlepšilo se složení, právě proto teď tento výrobek můžu jenom doporučit. Milé holky, musím se omluvit za to, že fyzicky nemůžu odpovědět všem osobně, ale čtu přicházející maily a velmi mě těší vaše úspěchy v boji s nadváhou.

 10. Zoe Bachová

  Někdy dávno, tak dávno, že se mi zdá, že už to není ani pravda, vážila jsem skoro 71 kg. Potom jsem si koupila nápoj Choco Lite a začala jsem ho pravidelně pít– a teď vážím kouzelných 54 kg! A váha se mi nemění. Hrdě Vám chci ukázat foto – výsledek mého boje s nadváhou! To je neuvěřitelné, že se tahle můžu změnit! Děkuji Vám, Kateřino!

 11. Nataša Adamčíková

  Zdravím, Kateřino! Chci Vám vyslovit velký dík za Vaši pomoc holkám, které se chtějí zbavit nadbytečných kilogramů! Je mi 33 let, a posledních několik let jsem měla velké problémy kvůli nadváze. Měla jsem problémy s pohybem, trpěla jsem dušností, bolely mně klouby v nohách a záda. Byla jsem velice rychle unavená a nic se mi nechtělo… Vždy jsem věděla, že to je důsledek mé tloušťky! Seznámila jsem se s webovými stránkami tohoto výrobku a rozhodla jsem se, že si ho musím objednat a vyzkoušet. Dosažený výsledek předčil mé očekávání! Teď je má váha 62 kg, předtím jsem vážila 93! Shodila jsem 31 kg během tří měsíců! Teď se cítím jako znovuzrozená, cítím lehkost v těle, cítím se perfektně, jako kdybych omládla o 10 let! Přešla mně dušnost, přestaly bolet klouby i záda, celkově se cítím mnohem lépe. Děkuji mockrát za to, že jste napsala o této výborné metodě! S úctou, Nataša Adamčíková.

 12. Anna Bielá

  Dobrý den, Kateřino. Před nějakou dobou jsem užívala čínský čaj na hubnutí, a pomohl mi shodit 5 kg. Bohužel, během asi dvou týdnů jsem přibrala ty kilogramy zpátky. Mohla byste mi poradit, jestli během pití Choco Lite nebudu mít stejný problém?

  • Kateřina Striženova

   Zdravím, Anno. Chci Vás uklidnit, nemusíte se v tomto případě vůbec obávat. Rychlý úbytek na váze a stabilní výsledek je zvláštností nápoje Choco Lite. Podívejte se na mě a na jiné holky na této webové stránce. Vyzkoušejte tuto metodu hubnuti, dozvíte všechno sama a budete mít radost z výsledků!